Pályaorientáció iskolánkban

Iskolánkban második alkalommal kerül megrendezésre a pályaorientációs nap. Ennek keretében tanulóink lehetőséget kapnak a munka világának és ami a legfontosabb saját pályaérdeklődésük bemutatására, megismerésére. Külsős előadók rendkívüli osztályfőnöki órák keretében ismertetik a pályaválasztási lehetőségeket valamint szülők mutatják be saját foglalkozásaikat. Játékos vetélkedők, szakmák bemutatója és munkahely látogatások teszik teljessé a napot.

Ezen programhoz kötődve október 24-én, szerdán pályaválasztási szülői értekezletre várjuk a 7-8. évfolyamos szülőket!

plakát2018

LOGOPALYAZAT

minositett

 bázis szögletes

 

 

dth2016

 

logotop

 

 

 

naplo t

webmail-kicsi

OneDrive-kicsi

ÉTKEZÉS

kozos ugy

mentoralo

Támogatóink

microchip l

 

 

sulitech