Versenyeredmények 2015-2016

2015-2016

Országos Ifjúsági Sajtófesztivál - Tehetségkutató Diákmédia Pályázata

az év zenei diákrádiósa kategóriájában dicséretet kapott Lugossy Blanka 7.c

Az Év helyesírója iskolai verseny első helyezettjei

3.évfolyam: Varanka Luca 3.c

                  Juhász-Duró Vince 3.a

4. évfolyam: Paraidi Bence 4.b

Iskolai matematika házi verseny helyezettjei

3.évfolyam: 1. hely: Varanka Luca 3.c

2.hely: Juhász-Duró Vince 3.a

                  3. hely: Fazekas Csaba 3.a

A Fenntarthatósági Témahét országos rajzpályázatán

3. helyezett: Kovács Réka 2.b

Vörösmarty M. Megyei Könyvtár „Csukás 80” olvasmánypályázatán

a legeredményesebb 20 csapat között szerepeltek a 3. b osztályosok:

Németh Arnold, Póczik Boglárka, Sefcsich Dóra

Fodor-Papp Tamás. Viza Zsombor, Tóth Alíz

Dömötör Gergő 2/C osztályos tanuló az MLSZ Fejér Megyei Igazgatósága által meghirdetett, Bozsik-program élményeim Rajz pályázatban bekerült a pályaművek díjazottai közé.

rajzdömötör

A Fenntarthatósági Témahét keretében meghirdetett országos rajzpályázatra 274 iskola 1038 alsó tagozatos diákja küldött be rajzot, melyen iskolánk 2.b osztályos tanulója, Kovács Réka 3. helyezést ért el „Család, ünnep" témára készített rajzával.

rajz fent

Curie Kémia Emlékverseny, a Curie Tehetséggondozó és Oktatásfejlesztő Közhasznú Alapítvány szervezésében

Marczinkó Levente országos 9. helyezett

Hevesy György Országos Kémia Verseny, a Magyar Természettudományi Társulat szervezésében

Marczinkó Levente megyei 1. helyezett

60 perc - 60 szó angol nyelvi rejtvényfejtő verseny a Németh László Iskolában

1. helyezett Diószegi András és Egri Mirkó

XVI. Városi angol szépkiejtési  verseny

1. Negyela Gergő

2. Polacsek Benedek

3. Bódis Bence

Országos angol verseny megyei forduló

2. helyezett Diószegi András

Óperenciás mesemondó verseny döntőjében

2. helyezett Molnár István 7.b

Rajzolj Paint-tel informatikai verseny a Hétvezér Általános Iskolában:

2. helyezést ért el Csörgei Réka 6.b

A verseny témája: Én és a zene, a zene és én

11

A 2016. évi Víz világnapi irodalmi pályázat felolvasó versenyén A Széna Téri Könyvtárban

1. helyezett: Cseh József 4.a

4. helyezett: Engelhardt Bálint 4.a

Városi mondamondó versenyen

3. helyezett: Fazekas Csaba 3.a

Kígyós Könyvfaloda Városi Szövegértési Versenyen

4.helyezettek: Skíta Marianna, Németh Lilla, Kassai Viktória

Kisiskolás Közlekedési Kupa városi versenyen

3.helyezett csapatunk tagjai:

Tóth Alíz 3.b, Pisch Roland 3.b, Rohonczy Bence 3.c, Dömsödi Anna 3.c

A Tóvárosi Általános Iskola által szervezett angol nyelvi városi szövegértési versenyen:
 
I. helyezett: Janky Dávid 6.b
 
A Táncsics Mihály Általános Iskola által szervezett városi angol nyelvi versenyen:
 
I. helyezett: Janky Dávid 6.b
III. helyezett: Horváth Benedek 6.b
 
II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvi szóbeli versenyen csapatunk:
 
I. helyezett (Balla Hunor, Erdélyi Alex, Janky Dávid)
 
Nádasdladányi Nádasdy Ferenc Általános Iskola által szervezett Területi Bázisiskola Elsősegélynyújtó versenyen
 
3. helyezett csapatunk
Bakonyi Lili Benigna 8.b
Lovizer Noémi 7.c
Wang Anita 7.a
 
Második csapatunk is a szépen helytállt: 
Tóth Enkő 7.a Gollnhofer Adrienn 7.b Gollnhofer Enikő 7. b 

PANGEA nemzetközi matematika verseny I. forduló eredménye

Zárójelben a Fejér megyei/országos indulók száma

3. évfolyam (198 / 5849 )

megyei helyezés  Név

1. Juhász-Duró Vince 97%

7. Csopák Lóránd 83%

7. Kiss Bertalan 83%

11. Menyhárt Vendel 80%

15. Gyurka Lehel 77%

5. évfolyam (216 / 6641)

I. Parádi Judit 100% országos döntőbe jutott

6. évfolyam (241 / 6000)

4. Janky Dávid Botond 87%

6. Lórodi Luca 83%

7. Csopák Csongor 80%

7. Horváth Benedek 80%

7. Ragány Alma 80%

7. évfolyam (118 / 5524)

6. Nagy Zsombor 80%

13. Csikós Máté 73%

8. évfolyam (157 / 4788)

3. Szabó Bálint 63%

Iskolai szövegértési házi verseny helyezettjei: 

1. helyezett: R. Nagy Zsombor 2.b 

2. helyezett: Szakács Vanda 2.a 

3. helyezett: Tibai Tamás Balázs 2.b

A 2016. évi Víz világnapi irodalmi pályázaton 

2. helyezett:Cseh József 4.a 

Oklevélben részesült:  Horgos Hektor 4.a 

                               Engelhardt Bálint 4.a

A megyei Óperenciás mesemondó verseny döntőjében 

1. helyezett: R. Nagy Zsombor 2.b

ARAK aktív tavaszi iskolai elődöntő

Továbbjutó osztályok:

1.c  2.b  3.a  4.b  5.a  6.b

A győztes osztályok vesznek részt az április 16-i városi döntőn!

Városi természetismeret versenyen a Bory Jenő Ált. Iskolában

3. helyezett csapatunk tagjai

Ritter Lola 4.a Debreczeni Ádám 4.b Németh Benedek 4.c

Megyei népdaléneklési versenyen ezüst minősítést kapott

Kázsmér Kata 3.b

Városi NyelvÉsz versenyen

1. helyezett Varanka Luca 3.c

3. helyezett Juhász-Duró Vince 3.a

5. helyezett Surmann Tamara 4.b

Országos Bendegúz Nyelvész Versenyen a megyei verseny

2. helyezett Varanka Luca 3.c

3. helyezett Straub Gréta 2.b, Juhász-Duró Vince 3.a

8. helyezett R. Nagy Zsombor 2.b  

Curie kémia emlékverseny területi döntő

Marczinkó Levente 7.b - 2. helyezett

Szemeti Márk 7.c - 11. helyezett 

Farkas Lilla 7.c - 16. helyezett

TEK környezetvédelmi verseny

Megyei döntőbe jutottak:

3-4. évfolyam: Török Lili, Radnó Lili

5-6. évfolyam: Csikós Anna, Egri Panna

7-8. évfolyam: Csikós Máté, Molnár István

Bolyai matematika csapatverseny megyei verseny

5. helyezett: Csikós Máté, Gombás Gergő, Kecskés Ádám, Tóth Kristóf

 KTV komplex természettudományi vetélkedő

1. helyen megyei döntőbe jutottak:

Gollnhofer Enikő, Gollnhofer Adrien, Kázsmér Vivien, Marczinkó Levente

Csapatunk a megyei döntőn 2. helyezést ért el!

Varga Tamás matematika verseny

Megyei 2. helyezett, országos döntőbe jutott: Csikós Máté 7.b

Városi angol szövegértési verseny 6. évfolyamosoknak - Tóváros

1. Janky Dávid

A vízimadár népei - Finn versek versmondó versenye

5-6. évfolyamon

1. Kajdi Doroti
2. Nyitrai Csenge
3. Hajdu Levente

7. évfolyamon

1. Lovizer Noémi
2. Tóth Enikő
3. Gebe Evelin

Különdíj: Dezső Ivett, Magaslaki Dorina, Jakab Georgina

A Pannonhalma és Vidéke Takarékszövetkezet „Takarékosság és én „c. pályázatán:

 3. helyezett lett Kókány Réka 1.b osztályos tanuló 

Külön díjban részesült: R. Nagy Zsombor 2.b osztályos tanuló

A Magyar kultúra napjára szervezett versenyen a Vízivárosi Ált. Isk-ban 

3. helyezett csapatunk tagjai: 

R.Nagy Zsombor 2.b

Torma Zsófia 3.b

Paraidi Bence 4.b

 A Fejér megyei Tollpihe Meseíró Pályázaton:

 1. helyezett: Richter Lola 4.a

 2. helyezett Varanka Luca 3.c

 Dicsérő oklevélben részesült: Varanka Fruzsina 3.c, Hessz Blanka 

A MAGYAR NYELV HETE VERSENYEREDMÉNYEK

Szép Magyar Beszéd

5-6. évfolyamon

1. Keresztes-Nagy Regina 5.c

2. Lugossy Lili 5.a

3. Csikós Anna 5.c

7-8. évfolyamon

1. Bakonyi Lili Benigna 8.b

2. Molnár István 7.b

3. Tóth Enikő 7.a és Vass Franciska 8.b

Kedvenc Versem Szavalóverseny

5-6. évfolyamon

1. Szávai Károly 5.b

2. Gombás Kíra 5.b

3. Kajdi Doroti 5.c

7-8. évfolyamon

 1. Lovizer Noémi 7.c

 2. Magaslaki Dorina 7.b

 3. Kovács Dorka 7.c

J-Ly Helyesíró Verseny

5. évfolyamon

1. Csikós Anna 5.c

2. Keresztes-Nagy Regina 5.c

3. Kajdi Doroti 5.c

6. évfolyamon

1. Horváth Benedek 6.b

2. Bajcsi Dóra 6.c

3. Pál Gergő 6.a

7. évfolyamon

1. Dewath Anna 7.b

2. Gollnhofer Adrienn 7.b

3. Tóth Enikő 7.b

8. évfolyamon

1. Czövek Cecília 8.b

2. Kasza László 8.a

3. Szigetközi Zsolt 8.a

 Fejér Megyei Bázisiskolák Elsősegélynyújtási Versenye

3. helyezett

Bakonyi Lili Benigna 8.b, Lovizer Noémi 7.c és Gollnhofer Adrien 7.b alkotta csapat

4. helyezett

Tóth Enikő 7.a, Wang Anita 7.a és Gollnhofer Enikő alkotta csapat

Sudoku iskolai házi verseny helyezettjei

 1,helyezett: Paraidi Bence 4.b

 2.helyezett: Scheffer Dóra 3.a

 3.helyezett: Varanka Luca 3.c

Munkácsy Alkotópályázaton

1. helyezett: Bródy Gréta 4.a

Tóth Regő Bulcsú 4.a

Angol nyelvi verseny a Tóvárosi Általános Iskolában

5. évfolyamos csapatunk 1. helyezést ért el!

IMG 5334 jo

Nyikos László, Koszty Márk, Gáspár Kevin

Bólyai matemetika verseny megyei forduló

3. évfolyamon 9. helyezés,

4. évfolyamon 8. hely,

7. évfolyamon 5. helyezés

A Székesfehérvári Bory Jenő Általános Iskola vár- rajzoló versenyén:

1.helyezettek lettek:

Palkovits Panka 1.a

R. Nagy Zsombor 2. b osztályos tanulók

A Széna Téri Tagkönyvtár könyvajánló pályázatán könyvjutalomban részesült:

Cseh József 4.a. , Horgas Hektor 4.a, Ritter Lola 4.a osztályos tanuló

VOKE versmondó versenyén külön díjban részesült:

Németh Lilla 4. b osztályos tanuló

Az Olvasásmánia szünidei pályázaton alsó tagozaton:

1, helyezett: Molnár Fanni, Horgas Hektor

2. helyezett: Székely Réka , Horgas Hektor

3. helyezett: Ritter Lola

5. helyezett: Horgas Hektor 4.a osztályos tanulók

Felső tagozaton:

2. helyezett: Lórodi Luca, Szabó Patrícia, Gyarmati Hanna

3. helyezett: Horváth Benedek, Szabó Gábor