Sport eredmények

2017-2018

 Sportág  Versenyző Felkészítő 
 

Röplabda Diákolimpia

IV. korcsoport fiú - városi 1., megyei 1.,

országos elődöntő 1.

országos döntő 8. hely

   Vajda László

Országos Atlétika Diákolimpia

4*100 váltó - 4.hely

városi és megyei 1.hely

Ritter Lola 6.a

Lendvai Zsófi 6.b

Surmann Tamara 6.b

Göblyös Dorka 5.c
Kulcsár Eszter

Országos Atlétika Diákolimpia - 9.hely

városi és megyei 1.hely

Ritter Lola 6.a Kulcsár Eszter
Városi Atlétika Diákolimpia

Ferenci Máté 6.b 

1. és 3.hely

Mille G. Krisztián 6.a

1.hely

 

Kulcsár Eszter

Megyei Ügyességi Csapatbajnokság

Atlétika

10*200 váltó - 6.hely

Lendvai Zsófi 6.a

Dömsödi András 6.a

Pataki Nikolett 6.b

Lakatos Károly 6.c

Fazekas Boglárka 6.b

Surmann Tamara 6.b

Kulcsár Eszter

 Kosárlabda fiú diákolimpia

II. korcsoport - városi 1.

   Ács Péter

Kosárlabda fiú diákolimpia

III. korcsoport - városi 1.

  Ács Péter

 Városi Floorball Diákolimpia

III. korcsoport - II. hely

 

Nagy Erik 6.b

Ág Benedek 6.b

Korpa András 5.b

Schubert Dániel 5.b

Gál Zoltán 5.c

Vén Bendegúz 5.a
 Kulcsár Eszter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015-2016

Kosárlabda Diákolimpia

Véget értek az idei diákolimpiai versenyek. Csapataink eredményei:

II. korcsoport 2. hely

III. korcsoport 4. hely

IV. korcsoport 3. hely

Iskolánk két tanulója, Csikós Máté és Nagy Viktor Bence a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia serdülő csapatával megnyerte az Országos Serdülő bajnokságot, melyhez ezúton is gratulálunk!

Sulipóló

A Sulipóló versenysorozat eredményei:

1-2. évfolyam Fiúk

1. helyezett: Széna Tér csapata

Martin Nátán, Bócz Marcell, Kovács Kevin, Czepek MArtin, Forgács Ádám, Mészáros Gergő, Menyhárt Kornél, Tóth Adrián, Sáfár Krisztián

Iskolánk másik fiú csapata 5. helyezést ért el!

1-2. évfolyam lányok: 3. hely

3-4. évfolyam fiúk: 3. hely

3-4. évfolyam lányok: 2. hely

Diákolimpia eredmények

 2014-2015

 

Városi tornaverseny

 

 

1-2. osztály fiú

Csapat: 2. helyezett

 

Egyéni összetett:

 

2.helyezett:Pisch Roland 2.b

 

3. helyezett: Lugossy Dominik 2.c

 

6. helyezett:Piri Balázs 2.a

 

Ugrás:

 

3.helyezett: Piri Balázs 2.a

 

Talaj:

 

1. helyezett: Pisch Roland 2.b

 

3-4. évfolyam fiú

Csapata: 1. helyezett

 

Egyéni összetett:

 

1. helyezett: Nagy Levente 4. b

 

2. helyezett. Tóth Gábor 4. a

 

3. helyezett: Szabó Benedek 4.a

 

4. helyezett: Raboczky Kristóf 4.a

 

5. helyezett: Kovács Milán 3.c

 

Talaj:

 

1.helyezett:Nagy Máté

 

2. helyezett: Tóth Gábor

 

3. helyezett: Szabó Benedek

 

Ugrás:

 

1. helyezett: Nagy Levente

 

2. helyezett: Szabó Benedek

 

3. helyezett:Raboczky Kristóf

 

Városi tornaverseny

1-2. osztály lány

Csapat

1. Széna Tér

Egyéni összetett:

1. Teker Fanni 2.a 2. Koreny Réka 2.c  6. Lórodi Liza 2.c

Ugrás: 1. Teker Fanni 2. Koreny Réka

Talaj:  2. Koreny Réka, Teker Fanni 

3-4. osztály lány

Csapat

3. Széna Tér

Talaj: 3. Lugossy Lili

5-6. osztály lány

Csapat

3. Széna Tér

Egyéni:

3. Horváth Alexandra

5. Lugossy Blanka

6. Ferenczy Hanna

7-8. lány

Csapat:

2. Széna Tér

Egyéni:

1. Bakonyi Lili

5. Molnár Kira

 

Kosárlabda 3. korcsoport - megyei 2. helyezés

4. korcsoport - városi 4. hely

2013-2014

Úszás

acs barbara

Ács Barbara (4.a osztály) 50 méteres hátúszásban országos döntőbe jutott,

A Kecskeméten rendezett országos döntőn 7. lett

 

Kosárlabda

Iskolánk csapatai remekül szerepeltek a városi és megyei diákolimpia mérkőzéseken:

  • 4. korcsoportban városi első és megyei második helyet szereztünk

    dnt-tparti

  • 3. korcsoportban városi és megyei BAJNOK a Széna Tér!

    3kcs

     

  • 2. korcsoportban városi diákolimpiai bajnok a SZÉNA TÉR!

 2.kcs

  • B33: az országos döntőbe iskolánk csapata az országos 4. helyet szerezte meg! 
    b33

Zenés gimnasztika

  • városi és megyei II. hely

 

Városi tömegtorna

Csapatverseny

5-6. évfolyam fiú-lány 1-1. hely

7-8. évfolyam lány 2. hely

Egyéni verseny

Bakonyi Lili 5-6. lány - 2. hely

Horváth Alexandra 5-6. lány - 5. hely

Orosz Georgina - 3. hely

Kovács Kata - 4. hely

Molnár Kira - 5. hely

Brettschneider Tamás 5-6. fiú - 1. hely

Sasvári Patrik - 2. hely

Vincz Péter - 3. hely

LOGOPALYAZAT

minositett

 bázis szögletes

 

 

dth2016

 

logotop

 

 

 

naplo t

webmail-kicsi

OneDrive-kicsi

kozos ugy

mentoralo

Támogatóink

microchip l

 

 

sulitech