Tájékoztatás

A koronavírus járvány harmadik hullámának terjedése miatt a Kormány a köznevelési intézményeket is érintő veszélyhelyzeti intézkedésekről döntött. Ennek értelmében 2021. március 8-tól tantermen kívüli digitális munkarend lép életbe. Ebben a helyzetben ez az egyetlen módja annak, hogy a gyerekek számára továbbra is biztosított legyen a tanulás lehetősége. A tananyag kijelölése, a tanulási folyamat ellenőrzése és támogatása online, vagy egyéb, személyes találkozást nem igénylő formában történik. 

legfontosabb időpontok a digitális munkarendhez kapcsolódóan:

  • a digitális munkarend első napja:          2021. 03. 08.
  • iskolánkban tanítás nélküli munkanap: 2021.04.07. (online nevelőtestületi értekezlet)
  • reményeink szerint 2021. április 8-án (csütörtökön) újra találkozunk a gyerekekkel az iskolában
A digitális munkarenddel kapcsolatos, iskolánkat érintő információkat az osztályfőnökök juttatják el Önökhöz.
 
Kitartást és jó egészséget kívánunk!