- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 10:40
Országos elsősegélynyújtó verseny – Győrben jártunk!
Győrben került megrendezésre az elsősegélynyújtó verseny országos döntője, ahol csapatunk a 12. helyezést érte el. A megmérettetés során számos izgalmas és nehéz feladat várt a résztvevőkre, amelyek igazi kihívást jelentettek.
Csapattagok:
- Bálint Daniella (8.i)
- Béres László (8.i)
- Jakab Ádám (8.i)
- Lukács Lázár, Ványi Borbála (tavalyi végzőseink)

A XVI. Honvédfesztivál általános iskolai csapatversenyén iskolánk három lelkes csapattal képviseltette magát. A megmérettetésen az iskola összesítettben 5. helyezést ért el, ami szép eredmény egy ilyen rangos eseményen.
Csapataink:
- 8.i: Béres László, Siklósi Csaba, Wilk Zora, Koczó Karina
- 8.m: Árvay Kristóf, Kovács István, Somogyi Sára, Takács Melinda
- 8.ny: Kővári Máté, Szabó Dominik, Zöld Ádám, Kovács Nóra

- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 08:38
November 18-án rendezték a kosárlabda B33 vármegyei döntőjét, melyen lánycsapatunk a bravúros 2. helyet szerezte meg.

A csapat tagja: Kiss Dóra (8.NY), Molnár Dóra ((8.NY), Zsovák-Győrffy Léna (5.NY)
Gratulálunk a lányoknak!
- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 08:29
November 18-án került megrendezésre a Városi Röplabda Diákolimpia, ahol iskolánk leány csapata kiváló teljesítményt nyújtott. A lányok ezüstérmet szereztek, és ezzel továbbjutottak a vármegyei döntőbe.
Csapattagok: Tóth Manna (5m), Károly Berill, Pasztornyickij Jázmin, Somogyi Viktória (5ny), Sági Zsófia (6m), Horváth Réka, Muhadri Medina, Sütő Bíborka (6mi), Németh Emili, Németh Mira, Takács Karolina (6ny), Szávai Alexandra (7ny).
Gratulálunk a csapatnak a szép eredményhez és sok sikert kívánunk a következő fordulóhoz!
- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 08:28
A Munkácsy Mihály Általános Iskola szervezésében került megrendezésre a J/Ly vármegyei helyesíró verseny, ahol iskolánk tanulói is sikeresen szerepeltek.
- Siba Péter (5. évfolyam) a 3. helyet szerezte meg.
- Csirkovics Vivien (7. évfolyam) pedig a 5. helyen végzett.
Gratulálunk mindkét diáknak a szép teljesítményhez és a kitartó munkához!

- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 08:25
Összesen 58 beküldött pályamű közül a szakértő zsűri 2 csapatunk munkáját is kiemelkedőnek értékelte. A feladat egy klasszikus történet AI segítségével való újragondolása volt: átírás, kép- és zenegenerálás kíséretében.
- Az 5–7. osztályos kategóriában a MesEVO csapat – Bognár Anna (7.mi), Varga Márk (7.mi), Deák Barnabás (7.mi) és Barna Csilla (7.mi) – I. helyezést szerzett.
- A 8–10. évfolyamos kategóriában a Pixelhősök csapat – Rónai Réka (8.m), Takács Melinda (8.m) és Fiers László (8.m) – szintén I. helyezést ért el.
Az Alba Innovár által szervezett versenyen mindkét csapat arany fokozatú minősítést kapott a zsűritől.
Gratulálunk a csapatoknak a kreatív munkához és a kiemelkedő eredményhez!
- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 08:24
Iskolánk tanulói ismét szép sikereket értek el különböző rajzversenyeken.
- A MAGYAR BÉLYEGGYŰJTŐK ORSZÁGOS SZÖVETSÉGE által kiírt „Készíts bélyeget” című rajzversenyen Kiss Léna (8.ny) különdíjban részesült.
- A Fejér Megyei Iparkamara által meghirdetett „Álommeló” című rajzpályázaton pedig Fernandez Istok Analia (8.ny) kapott díjat.
Gratulálunk mindkét tanulónak a kreatív munkához és az elért eredményhez!
- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 08:23
A Tóparti Gimnázium a nyolcadik évfolyamos tanulók számára szervezett angol szépkiejtési versenyt, ahol iskolánkat két diák is kiváló eredménnyel képviselte.
- Czakó Koppány (8/i) az 5. helyet szerezte meg.
- Fernandez Analia (8/ny) a 6. helyen végzett.
Mindkét tanulónak gratulálunk a szép eredményhez és a lelkes szerepléshez!
- Részletek
-
Készült: 2025. november 24. hétfő, 08:22
A VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház és Könyvtár szervezésében került megrendezésre a versmondó verseny, ahol iskolánk két felső tagozatos diákja is kiemelkedő teljesítményt nyújtott:
- Kismartoni Eszter (5/nyi)
- Cerveira-Fülöp Helena (6/m)
Mindketten különdíjban részesültek kimagasló teljesítményükért.
Gratulálunk a díjazottaknak, és további sok sikert kívánunk nekik!
- Részletek
-
Készült: 2025. november 11. kedd, 19:51
Október közepén került megrendezésre az Asztalitenisz Diákolimpia városi fordulója, ahol iskolánkat három lelkes tanuló képviselte.
- A II. korcsoportban Beeri Sándor (3.a) szép teljesítménnyel a 4. helyet szerezte meg.
- A III–IV. összevont korcsoportban Beeri Bori Virág (6.m) magabiztos játékkal az I. helyen végzett.
- Ugyanebben a korcsoportban Beeri Napsugár (8.m) a II. helyet érte el.
Beeri Bori és Beeri Napsugár eredményeikkel továbbjutottak, így ők képviselik iskolánkat a megyei fordulóban november közepén.
Gratulálunk mindhárom versenyzőnek a szép szerepléshez, és sok sikert kívánunk a további megmérettetéshez!
- Részletek
-
Készült: 2025. október 20. hétfő, 20:12
A VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház és Könyvtár vármegyei szervezésű szavalóversenyén parádésan szerepeltek tanítványaink
az 1-2. évfolyamosok kategóriájában.
Németh Niké Anna 2. a osztályos tanuló I. helyezést ért el, Palotás Zalán - szintén 2. a osztályos tanuló - pedig a dobogó III. helyén végzett.
Különdíjban részesültek:
Kalmár Blanka, Kovács Honor 1. b, Ábrahám Kíra Katalin 2. a, Kovács Lora és Veress Eszter Julianna 2. c osztályos tanulók.
Gratulálunk a lelkiismeretes felkészülésért és felkészítésért!
További sikereket kívánunk!
(A fotón a 2. a sikeres kis csapata szerepel.)