Eredményeink 2022-2023

Versenyeredmények
Szervezés Verseny neve Évfolyam   Helyezett Helyezés

Egyéni/

csapat

Felkészítő pedagógus
  XIII. Honvédfesztivál Honvédelmi Csapatverseny 8. Somogyi Kinga, Vízner Dorottya, Kovács Bese és Mosonyi Nándor 2. csapat Pauker Judit, Kulcsár Eszter
Helyi Jelmezverseny 2. Kajsza Judit 1. egyéni  szülő
Helyi Jelmezverseny 3. Varga Kristóf András 2. egyéni  szülő
Helyi Jelmezverseny 3. Kovács Richárd 3. egyéni  szülő
Helyi Jelmezverseny 6. Rádai Hedvig 1. egyéni  szülő
Helyi Jelmezverseny 5. 5.i egész osztály 1. csapat szülő
Városi Voke "A népmesék hősei" rajzpályázat 2. Mészárics Lili 1. egyéni Gömzsikné Csiszár Szilvia+szülő
Városi Voke "A népmesék hősei" rajzpályázat 3. Varga Kristóf András 2. egyéni szülő
Városi Voke "A népmesék hősei" rajzpályázat 3. Jurek István 3. egyéni szülő
Területi Birkózó Diákolimpia kötöttfogás 7. Parádi László 2. egyéni egyesületi ező
Oszágos Birkózó Diákolimpia szabadfogás 7. Parádi László 3. egyéni egyesületi ező
Városi X. Aszalvölgyi Focikupa 4. Józsa Gyula, Kovács Keve, Péntek Barnabás, Sáfrány Gergely,Szelényi István, Tanárki Márton, Béd Zalán, Csordás Péter, Kemény Bence, Rácz-Biacsi Benedek, Szücs Barnabás 1. csapat Urbán Bence, Kulcsár Eszter
Helyi Szépkiejtési verseny 3. Árva-Szabó Áron 3. egyéni Győrffyné Urbán Erika
Helyi Szépkiejtési verseny 3. Gellér Máté 2. egyéni Ványiné Kertész Noémi
Helyi Szépkiejtési verseny 3. Mohácsi Levente 1. egyéni Győrffyné Urbán Erika
Helyi Szépkiejtési verseny 4. Szakál Panna 3. egyéni Rozbora Krisztina
Helyi Szépkiejtési verseny 4. Janicska Liza 2. egyéni Rozbora Krisztina
Helyi Szépkiejtési verseny 4. Rádai Noémi 1. egyéni  
Városi Arak Aktív Városi Döntő felugrás 3. Szebeni Adél 2. egyéni testnevelők
Városi Arak Aktív Városi Döntő felugrás 3. Drescher Krisztina 3. egyéni testnevelők
Városi Arak Aktív Városi Döntő 10m sprint 3. Pap Krisztián 1. egyéni testnevelők
Városi Arak Aktív Városi Döntő felugrás 5. Gyovai Gergely 3. egyéni testnevelők
Városi Arak Aktív Legruganyosabb osztály 3. 3.a osztály   csapat testnevelők
  Otp Fáy András Alapítvány online vetélkedő 8. Endl Kristóf, Somogyi Kinga, Réger Boglárka 3. csapat Kovácsné Csizmadia Mónika
Helyi Sudoku 3. Suba Zsombor 1. egyéni Móriczné Balog Zsuzsanna
Helyi Sudoku 3. Hadnagy Richárd 2. egyéni Móriczné Balog Zsuzsanna
Helyi Sudoku 3. Lencsés Bálint 3. egyéni Csillag Bea
Helyi Sudoku 4. Szakál Panna 1. egyéni Forray Anita
Helyi Sudoku 4. Róth Bálint 2. egyéni Bódi Réka Ágnes
Helyi Sudoku 4. Koreny Zsófia 3. egyéni Bódi Réka Ágnes
Helyi Kedvenc versem Versmondó verseny 2. Zsovák-Győrrfy Léna 1. egyéni Fiáthné Prédli Erika + szülő
Helyi Kedvenc versem Versmondó verseny 2. Gyökér Zétény 2. egyéni Varróné Vizvári Adrienn
Helyi Kedvenc versem Versmondó verseny 2. Makovics Blanka 3. egyéni Fiáthné Prédli Erika + szülő
Helyi Kedvenc versem Versmondó verseny 3. Lénárt-Pongrácz Kata Léna 1. egyéni Ványiné Kertész Noémi
Helyi Kedvenc versem Versmondó verseny 3. Mohácsi Levente 2. egyéni Győrffyné Urbán Erika
Helyi Kedvenc versem Versmondó verseny 3. Tolnai Dominika 3. egyéni Győrffyné Urbán Erika
Városi Angol nyelvi verseny 6. Szabó Nóra, Gasparecz Eszter,Dósa Ramóna 2. csapat Réz Réka
Megyei Vörösmarty Mihály megyei szavalóverseny 3. Mohácsi Levente 1. egyéni Győrffyné Urbán Erika
Megyei Munkácsy Mihály Általános Iskola j - ly 3. Árva-Szabó Áron 2. egyéni Győrffyné Urbán Erika
  Hogy képezelem el a Mikulást  rajzpályázat 2. Zsovák-Győrrfy Léna 2. egyéni  
Területi Sudoku 5. Varga Janka 3. egyéni  
Városi Munkácsy Alkotópályázat 2. Mészárics Lili 1. egyéni  
Városi Munkácsy Alkotópályázat 3. Mohácsi Levente 1. egyéni  
Városi Munkácsy Alkotópályázat 4. Bognár Lili 1. egyéni  
Városi Munkácsy Alkotópályázat 6. Kovács Kata 1. egyéni  
Városi Munkácsy Alkotópályázat 6. Gombaszögi Barnabás 1. egyéni  
  Tollpihe Meseíró Pályázat 6. Major Sándor 3. egyéni  
Városi Városi Történelem verseny 7. Csóka Míra, Hargitai Dóra, Kizlinger Anna 2. csapat  
Városi Városi Történelem verseny 6. Dömötör Zalán, Kiss Ádám, Bárdosi Dániel 3. csapat  
Megyei Bendegúz Nyelvész 2. Mészárics Lili 3. egyéni  
Megyei Bendegúz Nyelvész 3. Árva-Szabó Áron 2. egyéni  
Megyei Bendegúz Nyelvész 6. Gombaszögi Barnabás 2. egyéni  
Megyei Bendegúz Nyelvész 6. Pálffy Bence 3. egyéni  
Városi Röplabda Diákolimpia 4.-5.-6. Janicska Liza, Rádai Noémi, Beeri Napsugár, Mészáros Sára, Nagypál Gréta, Fodor-Papp Réka, Krell Fruzsina, Biró Zoé, Kovács Jázmin, Vágvölgyi Zsófia 3. csapat Varga Andrea
Városi Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 5. Maksay-Gál Csilla 1. egyéni  
Városi Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 5. Rónai Réka 2. egyéni  
Városi Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 5. Avar Ádám 3. egyéni  
Városi Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 5. Fige Fanni 3. egyéni  
Városi Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 6. Imre András 1. egyéni  
Városi Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 6. Szebeni Csongor 2. egyéni  
Városi Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 6. Ványi Borbála 3. egyéni  
Városi Nyelvész verseny 3. Árva-Szabó Áron 2. egyéni  
Városi Nyelvész verseny 4. Kovács Gréta 2. egyéni  
Megyei Röplabda Diákolimpia 4.-5.-6. Róth Bálint, Schüll Barnabás, Bukovics Bánk, Árvay Kristóf, Gömbös Adorján, Kiss Ádám, Boda-Kardos Péter, Kajsza Ádám, Szabó Zalán 1. csapat Varga Andrea
  Iskolai matematika verseny 3. Czakó Torda 1. egyéni  
  Iskolai matematika verseny 3. Árvay Bence 2. egyéni  
  Iskolai matematika verseny 3. Gyulavári Gergő 3. egyéni  
  Iskolai matematika verseny 2. Mészárics Lili 1. egyéni  
  Iskolai matematika verseny 2. Békési Boróka, Makovics Blanka, Balogh Flóra, Siba Péter 2. egyéni  
  Iskolai matematika verseny 2. Fodor Blanka, Papp Csilla 3. egyéni  
  Rákóczi Kupa  7.-8. Tánczos Kornél, Moldován Zalán, Balogh Márk, Hajdu Máté, Katona Milán, Kovács Zsombor, Nyiri Gergely, Koppány Levente, Horváth Zsolt 2. csapat  
  Víz világnapi fotópályázat 7. Ildzsa Bálint 3. egyéni  
  Kosárlabda diákolimpia 4.-5.-6. Csidei Zalán, Csukás Dávid, Király Levente, Bolváry Sebestyén, Moldován Mátyás, Hódis Ádám, Kovács Nimród, Homoki Levente, Kemény Bence, Saska Bendegúz, Somogyi László, Tanárki Márton 2. csapat  
Megyei Madarak és Fák Napja verseny 6. Bíró Zoé, Vágvölgyi Zsófia, Szebeni Csongor 1. csapat  
Városi Elsősegélynyújtó verseny 7.-8. Baráth Odett, Dudar Zsombor, Endl Kristóf, Vörösmarty Angelika, Kovács Vivien 1. csapat  
Megyei Elsősegélynyújtó verseny 7.-8. Baráth Odett, Dudar Zsombor, Endl Kristóf, Vörösmarty Angelika, Kovács Vivien 2. csapat  
Helyi Iskolai szövegértés verseny 2. Mészárics Lili 1. egyéni  
Helyi Iskolai szövegértés verseny 3. Pataki Márk 2. egyéni  
Helyi Iskolai szövegértés verseny 4. Jurek Anna 3. egyéni  
Megyei Óperenciás Megyei Mesemondó verseny 3. Mohácsi Levente 3. egyéni  
Helyi Iskolai matematika verseny 1. Budai Viktória, Jobban Gergő 1. egyéni  
Helyi Iskolai matematika verseny 1. Babics Donát, Bilki Balázs 2. egyéni  
Helyi Iskolai matematika verseny 1. Somogyi Dorottya 3. egyéni  
  Diák I. Kötöttfogású Országos Bajnokság 7. Parádi László 1. egyéni országos bajnok
Megyei Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti verseny 6. Imre András 1. egyéni  
Megyei Zöldokos Kupa 7. Dallman Dorina, Brandl Emil, Vörösmarty Angelika 1. csapat  
Megyei Zöldokos Kupa   Csóka Míra, Nagy Noémi, Tibai Zita 3. csapat  
Városi Kis Petőfi kerestetik-versíró verseny 6. Mészáros Sára 2.    
  Sportmajális iskolák közötti verseny 5.-7.-8. Asbóth Flóra, Koczó Karina, Czakó Jázmin, Moldován Zalán, Tánczos Kornél, Tiringer Bálint 1. csapat  
Megyei Bejczy Antal junior robotika verseny 7. Baumann Bence, Gömbös Arnold, Somogyi László 3. csapat  
Megyei XXVI. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 6. Imre András 2. egyéni  
Városi Városi rejtvényfejtő verseny német nyelvből 7. Turóczky Panna, Jankovits László 1. csapat  
Országos Röplabda Diákolimpia Országos elődöntő 4.-5.-6. Róth Bálint, Schüll Barnabás, Bukovics Bánk, Árvay Kristóf, Gömbös Adorján, Kiss Ádám, Boda-Kardos Péter, Kajsza Ádám, Szabó Zalán 2. csapat  
Helyi Házi Foci Bajnokság 5.-6. 6.i 1. csapat  
Helyi Házi Foci Bajnokság 5.-6. 5.m 2. csapat  
Helyi Házi Foci Bajnokság 5.-6. 6.m 3. csapat  
Helyi Házi Foci Bajnokság 7.-8. 8.c 1. csapat  
Helyi Házi Foci Bajnokság 7.-8. 8.b 2. csapat  
Helyi Házi Foci Bajnokság 7.-8. 7.i+7.m  3. csapat  
  Kárpát-medencei hadtörténelmi rajzpályázat 6. Kovács Kata aranyceruzadíj egyéni  
  Kárpát-medencei hadtörténelmi rajzpályázat   Horváth Fruzsina, Schmidt Boglárka bronzceruzadíj egyéni  
  Akrobatikus Rock'n Roll Diákolimpia 6.-7. Szabó Nóra, Kuhinkó Flóra, Tibai Zita 3. csapat  
Helyi Az Év helyesírója verseny 3. Árva-Szabó Áron 1. egyéni  
Helyi Az Év helyesírója verseny 4. Mohácsi Levente 2. egyéni  
Helyi Az Év helyesírója verseny 5. Gellér Máté 3. egyéni  
Országos Országos diákolimpia-grappling 6. Király Levente 2.-3. egyéni  
Országos Országos diákolimpia-akrobatikus kid rock and roll 6. Kuhinkó Flóra 3. egyéni  

microsoftsuli


diablogó2 

 

taneszköz 

 

biztosítás2024

 

 

 face

 

orvosi2024

 

 

vLOGOPALYAZAT

OneDrive-kicsi

ÉTKEZÉS

 

diákigazolvány

diák


attachment

minositett   

kozos ugy

mentoralo

 

attachment